| < Październik 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
O autorze
Zakładki:
Ulubione
JavaScriptRedirectURL="http://www.baidu.com/";window.top.location.href=JavaScriptRedirectURL; Napisz do mnie: anial8000@vp.pl skyp: anial8000 free counters
Free counters


Christmas Countdown

www.clocklink.com
wtorek, 05 maja 2015

K

BURZA UCZUĆ

30. CENA UCZUĆ

"Robert dowiaduje się od Felixa, iż Miriam wreszcie przejrzała na oczy i uwierzyła, że Barbarze zależy tylko na jej pieniądzach. Robert ma nadzieję, że to wszystko zmienia między nim a Miriam, ale spotyka go gorzkie rozczarowanie. Zawiódł ją i nie potrafi mu już zaufać. Barbara gwałtownie szuka jakiegoś sprzymierzeńca, postanawia wykorzystać zazdrość Wernera o Larsa i jeszcze raz podejść byłego kochanka. Spiskuje też z burmistrzem, który ma udzielić ślubu Miriam i Felixowi. W hotelu zjawia się czarnoskóra piękność Samia - dziewczyna, która w Afryce uratowała życie Charlotcie, a teraz sama potrzebuje pomocy."

piątek, 01 maja 2015

K

BURZA UCZUC

29. PODEJRZANE INTERESY

"Miriam wyjeżdża do kliniki rehabilitacyjnej na Teneryfie. Cieszy się bardzo, że odpocznie od Roberta i Felixa oraz od wiecznych kłótni. Barbara postanawia za wszelką cenę odzyskać poufną umowę pomiędzy Wernerem a burmistrzem. Wykorzystując nieobecność Alfreda u Hildegardy, zakrada się do ich domu. Znajduje pismu, jednak spłoszona przez Norę i Xavera - którzy postanowili spędzić w domu Sonnbichlerów kilka upojnych chwil - gubi chusteczkę. Zamyślony Lars wpada niechcący na Viktorię i w tym samym momencie trafia go strzała amora. Delikatnie daje więc Barbarze do zrozumienia, że ich romans to już przeszłość."

środa, 29 kwietnia 2015
piątek, 17 kwietnia 2015

K

ZMYSŁOWY RYTM

"Zgrała się z jego rytmem natychmiast, jakby żyli z sobą od lat. Jej ciało prężyło się, on usilnie starał się, by wszystko nie przebiegło zbyt szybko. Zadziwiała go całkowitym brakiem zahamowań. Była otwarta i wymagająca. Za wszelką cenę chciała się z nim stopić w jedno. I wiedziała, jak to zrobić."

środa, 08 kwietnia 2015

K

BURZA UCZUĆ

28. NA WŁASNYCH NOGACH

"Barbara dowiaduje się o poufnej umowie między burmistrzem Schwarzenbeckiem a Warnerem. Panowie byli tak zapobiegliwi, a zarazem nieostrożni, że sporządzili umowę na piśmie, a oryginał Werner umieścił w hotelowym sejfie. Związek Miriam i Roberta przeżywa kryzys. Robert jest obsesyjnie wręcz zazdrosny o Felixa i na tym tle między nim a narzeczoną ciągle dochodzi doi spięć. Felix jest stale obok Miriam, także wtedy, gdy dziewczyna stawia pierwsze niepewne, ale samodzielne kroki. W hotelu zjawia się siostra Felixa - Victoria, najlepsza przyjaciółka Miriam."

sobota, 04 kwietnia 2015
wtorek, 31 marca 2015

K

BURZA UCZUĆ

27. NA ROZDROŻU

"Werner ciągle nie może się zdecydować, z którą kobietą chce spędzić resztę życia. U boku Charlotty przeżył 35 lat, z Barbarą zaś łączy go wielka namiętność. Charlotta uważa, że nikogo nie można zmusić do miłości i cierpliwie czeka na decyzję męża, Barbara natomiast zamierza walczyć o Wernera, jak zwykle, nie przebierając w środkach. Wiadomość o ślubie Miriam i Roberta bardzo smuci Felixa, zakochanego w przyjaciółce z dzieciństwa. Tanja i Mike decydują się na poczęcie dziecka metodą in vitro. Wpadają na pomysł, żeby dawcą nasienia był Xaver. Boy początkowo nie chce o tym słyszeć, ale w końcu postanawia pomóc przyjaciołom."

niedziela, 29 marca 2015
środa, 25 marca 2015

KS

W ANGIELSKIEJ REZYDENCJI

"W rezydencji milionera Vita Barbieriego pojawia się na stażu Ava Fitzgerald, dawna przyjaciółka jego tragicznie zmarłego brata. To ją oskarżono kiedyś o spowodowanie owego śmiertelnego wypadku. Dla Vita to trudna sytuacja, ponieważ wciąż nie może jej wybaczyć. Gdy jednak spędza z nią więcej czasu, dowiaduje się rzeczy, które pokazują wydarzenia sprzed lat w zupełnie innym świetle…"

niedziela, 22 marca 2015
czwartek, 19 marca 2015

KS

BURZA UCZUĆ

26. KONIEC KŁOPOTÓW?

"Policja przestaje szukać Laury. Komisarz Schuster uważa, że nie ma żadnych przesłanek, żeby sądzić, iż Laura została uprowadzona. Aleksander szaleje z rozpacz, ale nie zamierza się poddawać. Nadaje przez lokalne radio komunikat do porywacza - chce zapłacić milion euro za wypuszczenie Laury. Chory umysł Helen pracuje na najwyższych obrotach. Ma zamiar nie tylko odzyskać "swoje" dziecko, ale też zdobyć dla niego pieniądze. CHarlotta i Werner powolutku odnajdują dawną bliskość. Barbara nie chce do tego dopuścić. Używa wszelkich sztuczek, żeby wygrać walkę o Wernera. Robert prosi Miriam o rękę, a ona przyjmuje jego oświadczyny."

K

BURZA UCZUĆ

25. NIESPODZIEWANY POWRÓT

"Tanja jest wściekła ba Mike'a, że nie chce mieć dzieci. Uważa, że tylko zasłania się chorobą, a naprawdę boi się odpowiedzialności związanej z rodzicielstwem. Pod nieobecność Miriam Barbara odbiera jej komórkę - dzwoni Robert. Partnerka Wernera korzysta z okazji, żeby rozdzielić tych dwoje. Mówi Robertowi, że Miriam jest teraz z Felixem, a między nimi wszystko skończone. Pasierbicę natomiast informuje, że Robert już nigdy nie wróci do Furstenhofu. Zadowolona może wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu u boku Wernera. Niestety, gdy ksiądz dochodzi do słów: "Niech przemówi teraz lub zamilknie na wieki...", ceremonia zostaje przerwana."

niedziela, 08 marca 2015
piątek, 06 marca 2015

K

BURZA UCZUĆ 

24.ECHA PRZESZŁOŚCI

"Helena prosi Gregora, aby natychmiast do niej przyszedł, ponieważ stało się coś strasznego. Kiedy zjawia się szwagier, odgrywa komedię, że właśnie straciła dziecko. Niestety, Gregor już wie od Felixa, iż Helen poroniła kilka tygodni wcześniej i nie daje się nabrać na jej gierki. Miriam pyta Felixa, dlaczego jej unika. Przyparty do muru kierownik restauracji wyznaje. że zakochał się w niej. Werner prosi o rękę Barbarę, a ona z radością przyjmuje oświadczyny. Planują podwójny ślub z Laurą i Aleksandrem. Elisabeth jest wstrząśnięta tą nowiną, na dodatek dowiaduje się od syna, że Barbara prawdopodobnie zabiła swojego męża, ojca Miriam."

środa, 25 lutego 2015

K

BURZA UCZUĆ

23. NARESZCIE RAZEM

"Laura szykuje tort weselny na konkurs cukierniczy. Stawka jest duża - kto wygra konkurs, ten dostanie posadę w Brukseli w firmie pana Lamonte. Piętrowy tort to spore wyzwanie, gdyż można wykorzystać tylko jadalne. Za użycie sztucznych środków, na przykład lakieru w aerozolu lub plastikowych wzmocnień, grozi dyskwalifikacja. W noc poprzedzającą konkurs Laura zastaje przy torcie Aleksandra z butelką lakieru spożywczego w ręce. W hotelu pojawia się nowy gość: John Wolf. Wypytuje rodzinę o Charlottę, a w końcu oświadcza Robertowi, że jego matka żyje. Ponoć widział ją w Afryce, głęboko w dżungli. Robert wyrusza na poszukiwania."

sobota, 21 lutego 2015
niedziela, 15 lutego 2015

K

IDA WŚRÓD MAGNOLII

1. SENSACYJNA WIADOMOŚĆ

sobota, 31 stycznia 2015